Bezpieczeństwo

Prestige Estate przed sprzedażą zleca renomowanej kancelarii dokładne sprawdzenie każdej nieruchomości pod kontem prawnym. Osoba kupująca może spać spokojnie.


ZOBACZ NIERUCHOMOŚĆ

Organizujemy oglądanie nieruchomości przed decyzją o zakupie z udziałem i pomocą polskiego przedstawiciela Prestige Estate. Proponujemy zorganizowanie wyjazdu na oglądanie nieruchomości od A do Z.

OBSŁUGA W JEZYKU POLSKIM

Zapewniamy przygotowanie wszystkich dokumentów w języku polskim. Polski asystent jest przydzielany do każdej transakcji na każdym jej etapie.


DOZÓR NIERUCHOMOŚCI

Proponujemy administrowanie zakupionej nieruchomości, opiekę nad nią, a także prowadzenie jej krótkoterminowego wynajmu.O nas

Poznawanie nowych miejsc to nasza pasja. Przez lata zwiedziliśmy najodleglejsze zakątki świata, przyglądając się kulturom, ludziom i ich tradycjom. Wiele razy urzekało nas piękno poznawanych miejsc. Kto z nas nie marzył, aby zostać w słonecznym kraju zamieszkanym przez uśmiechniętych ludzi? Nieraz okolica tak nas zachwyciła, że przeszła nam przez głowę myśl: a może kupić tu dom? Wracać częściej lub zostać na dłużej?

Taki scenariusz jest możliwy! Nasze marzenia mogą stać się przepiękną rzeczywistością. Pomożemy w wybraniu właściwego miejsca, doradzimy krok po kroku, a godni zaufania specjaliści przeprowadzą przez wszystkie niezbędne formalności. 

Zapewniamy nie tylko pełną, profesjonalną obsługę przy wyborze nieruchomości za granicą, ale też dokładne sprawdzenie stanu prawnego i bezpieczeństwa inwestycji. Pomagają nam w tym specjaliści działający na lokalnym rynku nieruchomości od lat. Współpracują z najlepszymi kancelariami adwokackimi i notariuszami, którzy sprawdzą każdą nieruchomość. Nie ma więc mowy o zakupie obiektu z jakimkolwiek ukrytym obciążeniem lub nieuregulowanym stanem prawnym. 

Wyszukujemy apartamenty i mieszkania zlokalizowane w ciekawej i pięknej okolicy, często blisko morza. Można u nas znaleźć nieruchomości nowe, a także z rynku wtórnego. 

Należy zacząć od podjęcia decyzji. Posiadanie własnego domu lub apartamentu to nie tylko znakomita lokata tracących na wartości pieniędzy, ale też posiadanie własnego miejsca na wakacje, co w obecnych czasach jest szczególnie cenne.

Dziękujemy za wybór naszego biura. Nie zawiedziemy zaufania, którym jesteśmy obdarzani. Dyskrecja i poufność każdej transakcji to dla nas norma obowiązująca w naszej firmie od lat. Wiedza, zaufanie i szacunek dla Klienta to fundamentalne zasady naszej firmy.


Co zapewniamy?

szeroki wybór ofert w wybranym kraju

konsultację przed podjęciem decyzji o kupnie

organizację objazdu wybranych nieruchomości

kontakt z lokalnymi, sprawdzonymi agentami nieruchomości

przeprowadzenie wszystkich formalności, pełną prawną obsługę transakcji

pośrednictwo w tłumaczeniu dokumentów i wsparcie tłumacza przysięgłego

ewentualną logistykę wyjazdu w wybrane miejsce

pośrednictwo w negocjacjach ceny